15 results in search
52 photos
2170 J Rock Road Trenton IL 62293
$725,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,310
Days on Market: 33

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
1009 Pennsylvania Avenue New Baden IL 62265
$447,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,740
Days on Market: 52

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
605 Janet Court New Baden IL 62265
$375,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,105
Days on Market: 46

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
1 Larkspur Drive New Baden IL 62265
$360,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,396
Days on Market: 72

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
211 JOAN Drive New Baden IL 62265
$345,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,823
Days on Market: 11

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
625 CHRISTOPHER Lane New Baden IL 62265
$335,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,569
Days on Market: 47

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
106 N 11th Street New Baden IL 62265
$318,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,045
Days on Market: 28

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
1009 Pine Street New Baden IL 62265
$315,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,559
Days on Market: 42

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
97 N Adams Street Trenton IL 62293
$299,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,090
Days on Market: 1

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
409 Thouvenot Lane New Baden IL 62265
$294,900
-$4,100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,337
Days on Market: 67

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
808 E Birch Street New Baden IL 62265
$225,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,675
Days on Market: 7

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
319 W Indiana Street Trenton IL 62293
$220,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,391
Days on Market: 23

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
301 W Hanover Street New Baden IL 62265
$185,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,402
Days on Market: 69

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
595 W 4th Street Trenton IL 62293
$185,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,383
Days on Market: 39

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
6 W Hanover Street New Baden IL 62265
$80,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,324
Days on Market: 0

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment